Ova stimulativna mera je donesena kako bi se povećao broj zaposlenih koji koriste javni prevoz, čime bi se ujedno smanjio broj automobila u saobraćaju, kao i gužve u gradu.
S druge strane, poslodavci uz ovaj popust mogu da ostvare značajne uštede kada je reč o troškovima prevoza.
Preduzeća su u odnosu na potencijal i broj zaposlenih kategorizovana u tri grupe, te na osnovu toga mogu da ostvare do 20 odsto popusta za kupovinu pretplatnih karata.
Dodatne informacije o paketu popusta poslodavci mogu da dobiju putem mejla prodaja@gspns ili telefonom na broj 021 215 65 41.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 14
Jovan
/
nego, da oni ne uzimaju neku proviziju ili pdv na dopunjavanje ove bus plus kartice?
joe
Treba mi preko sat vremena da stignem na posao, na Klisu sa Naselja i pri tom promenim dva autobusa.
Ista priča je i sa ljudima koji idu na Najlon ili u Svetofor, Big ili do Jumbo-a i Super Vera.
Zar ne može da se napravi linija koja bi sa Novog Naselja išla preko Detelinare na Klisu a da pri tom prolazli pored Uradi sam, Jyska, Lidla, Merkura pa Industrijskom, pored Jumba, Super Vera, Okova, Biga, Najlona i Rodinog Megamarketa?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar