Kad čujete da se prodaje neka kuća ne pomislite na nešto što odskače od šablona kada su u pitanju porodični objekti u Srbiji. No, ponekad se ponudi nešto drugačije.
Foto: NS-Group nekretnine
To nešto drugačije oglašeno je na prodaju na sajtu NS-Group nekretnine i nalazi se u Veterniku.
Svojim spoljašnim dizajnom ne odskače od onoga što se sreće u okruženju, no enterijer je priča za sebe.
Netipična vrata, stepenice na sprat, kamin, stolarija u kuhinji, jesu delić onoga što ovu kuću izdvaja od drugih.
U pojedinim delovima dominira braon boja i sve to vas asocira na toplinu. No, ukoliko želite da se rashladite, na placu većem od 440 kvadratnih metara nalazi se bazen.
"Nekretnina je idealna za udoban i komforan život. Kuća se sastoji od dve etaže, u prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i kupatilo. Na gornjoj etaži je galerija od 70m2, spavaća soba, i prostor od 70m2 koja se može preurediti u kancelariju ili poslovni prostor za bilo koju delatnost - s obzirom da ima zasebno kupatilo i kuhinju. Ispod cele etaže kuće nalazi se i podrumska prostorija", navode na sajtu NS-Group nekretenine.
Kuća površine od 148 kvadratnih metara ima šest soba. Što se tiče okruženja, nalazi se u Veterniku, blizu kružnog toka, a u oglasu se navodi da je ulica mirna.
Foto: NS-Group nekretnine
"Ulica je mirna, bez mnogo buke, a nije udaljena od svega neophodnog za život. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti i bazen. Stanje nekretnine je i više nego odlično, potrebna su manja ulaganja da bi ova nekretna bila Vaš dom iz snova", dodaje se u oglasu.
Grejanje je daljinsko, na gas, a kada je u pitanju tehnička opremljenost, sve je tu - od kablovske do interneta.
Cena ovakve nekretnine je 170.000 evra, a više fotografija i informacija pogledajte na OVOM LINKU.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić tvrdi da su u crpnoj stanici za prečišćavanje otpadnih voda i kanalizacije zabeležene veće koncentracije amonijaka i metana.
Sindikat "Nezavisnost" u "Putevima Srbije" najavio je da će zbog loše materijalne situacije zaposleni u tom javnom preduzeću u nedelju, 6. aprila na jedan sat blokirati naplatnu stanicu Novi Sad jug.
Više od 100 organizacija uputilo je pismo evropskim institucijama sa zahtevom "da reaguju na politički progon i pritvaranje" novosadskih aktivista iz studentske grupe Stav i Pokreta slobodnih građana.
Gradska biblioteka u Novom Sadu obeležava 70 godina od osnivanja Dečjeg odeljenja, a tim povodom i povodom Međunarodnog dana dečje knjige omogućila je besplatan upis za decu do 14 godina.
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu podnelo je sudu optužni predlog protiv B.P. iz Novog Sada, zbog sumnje da je 3. februara fizički napao učesnike blokade u blizini Škole za dizajn "Bogdan Šuput".
Studenti koji blokiraju novosadske fakultete uputili su otvoreno pismo rudarima Srbije i pozvali ih da se "priključe svenarodnoj borbi za zdravije društvo".
Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu dobili su veliki broj imejlova od navodnih studenata koji od njih traže da prestanu sa blokadama, rekli su profesori sa tog fakulteta.
Regeneracija bunara BHD 10 trebalo bi da bude okončana do 10. aprila, čime će restrikcija vodosnabdevanja biti skraćena za sat vremena i počinjaće od jedan sat ujutru.