"Đaci su pokazali solidarnost kada su stali uz svoje profesore. Pokazali su da se bunt i nezadovoljstvo može pokazati na miran i savestan način, i kako da dokažemo da smo u ovoj borbi svi zajedno. Mi kao zajednica se možemo promeniti ako se promeni svako od nas, moramo činiti promene na malim nivoima i jedini način da zajednica pruži nešto nama jeste da mi njoj pružimo prvi", rekao je Đinović.
"Ovo je buđenje mladih, jedno nadanje u bolje sutra. Mi mladi do sada nismo imali mogućnost da živimo u boljem sistemu, ali svi mi ovde zajedno i samo ujedinjeni možemo da izgradimo ovu državu i pobedimo sva zla", naveo je on.
Kako je rekao, "mlade nikada nećete ućutkati jer studente nikada niko nije uspeo da utiša".
Studentkinja Emilija Milenković rekla je da se nada da će njena generacija biti poslednja koja će morati da se bori za pravdu i da će u tome uspeti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Gradjanin X
Maki
Anonymous
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar