Novosadski Pokret socijalista: Iz Gradske kuće ukradena jedino slika Aleksandra Vulina

Tokom opozicione blokade Gradske kuće u Novom Sadu, jedina stvar koja je nestala je slika Aleksandra Vulina, saopštio je novosadski Pokret socijalista.
Novosadski Pokret socijalista: Iz Gradske kuće ukradena jedino slika Aleksandra Vulina
Foto: 021.rs
"Detaljnim pregledom Gradske kuće nakon razbojničkog upada utvrđeno je da je jedina stvar koja je ukradena slika našeg osnivača Aleksandra Vulina", navodi gradski odbor stranke koju predvodi potpredsednik Vlade Srbije.
Kako dodaju, svesni su da su predstavnici opozicije opčinjeni likom i delom Aleksandra Vulina.
 
"Ali da smo znali da će samo zbog njegove slike nasilnički 'upasti' u gradsku kuću, pokušati da zastraše zaposlene i izvršiti krađu, poklonili bismo im svakom po jednu, da ih okače u svoje kancelarije i domove i da ih uvek podseti da kad god odluče da skinu i pogaze srpsku zastavu članovi Pokreta socijalista neće ćutati i gledati. Srpska trobojka uvek će se vijoriti sa gradske kuće", saopštili su iz PS-a.
Podsetimo, predstavnici gradske, pokrajinske i republičke opozicije ušli su u petak ujutru u zdanje na Trgu slobode, proglasivši blokadu Gradske kuće u Novom Sadu.
 
Kako su rekli, akcija je bila deo političkog štrajka.
 
Njih je, nakon sat vremena, iz Gradske kuće izbacila policija, a opozicija je poručivala da su ih pripadnici MUP-a tukli.
 
Opozicija je ponovila i da zahtevaju ostavku gradonačelnika Novog Sada Milana Đurića zbog pada nadstrešnice u Novom Sadu kada je nastradalo 15 osoba.
 
Milan Đurić je, komentarišući akciju opozicije, rekao da je to nezapamćena sramota za Novi Sad.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Nedeljni ručak

    19.01.2025 23:31
    Marinika vrati sliku!
  • Taras

    19.01.2025 17:34
    Logično
    Slika je potrebna da bi se, kad dođe vreme, štampale poternice.
  • Cocco

    19.01.2025 10:45
    A gde je inače bila slika u Gradskoj kući?
    U WC-u?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Danas jaka košava

U Novom Sadu će u subotu ujutro biti hladno sa mrazem, a tokom dana sunčano i vetrovito sa umerenom i jakom košavom.

VIDEO: Pogledajte "Slobodni dnevnik" RTV-a

Četvrto izdanje "Slobodnog dnevnika", koji realizuje deo zaposlenih na Radio-televiziji Vojvodine nezadovoljan uređivačkom politikom tog medija, emituje se ispred zgrade Rektorata u Novom Sadu.