FOTO: I sastav "Garbage" uz sliku sa blokada u Novom Sadu podržao studente u Srbiji

Rok sastav "Garbage" podržao je studentske proteste u Srbiji.
FOTO: I sastav "Garbage" uz sliku sa blokada u Novom Sadu podržao studente u Srbiji
Foto: Screenshot (Youtube/Women of Rock Oral History Pro
Ovaj bend je na svojoj Instagram stranici objavio podršku - snimak desetine hiljada građana u Novom Sadu sa naslovom: "Snaga jedinstva" (Power of unity).
"Ono o čemu mediji ne izveštavaju jeste da prisustvujemo jednom od najvećih studentskih pokreta još od 1968. godine."
 
 
Foto: Screenshot (Instagram/@garbage)
Sličan post je prethodno na Instagramu imala i kraljica popa Madona.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Kaca Telep

    03.02.2025 08:13
    Volim Noleta ali ne cutim
    Marina Abramovic, Madona, i Garbage dali nasim studentima vise podrske, tj. vise glasa, nego Novak Djokovic koji cuti ali je obukao kriprican duksic na derbiju!
  • Mile

    03.02.2025 08:08
    Gde je naša estrada? Zna se zašto ćute, ne sme niko da pisne jer su oni isto deo klike. Peru se pare, krade se naveliko. Došla maca na vratanca hahah
  • Dejan

    03.02.2025 07:21
    Sad mi je lakše

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti