VIDEO: Jaja i guranje - pogledajte incidente ispred Skupštine grada

Ni današnja sednica Skupštine grada ne protiče bez incidenata.
VIDEO: Jaja i guranje - pogledajte incidente ispred Skupštine grada
Foto: 021.rs
Ispred Skupštine grada okupili su se građani i u jednom trenutku je došlo do guranja sa pripadnicima MUP-a koji obezbeđuju zgradu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Radio 021 (@radio_021)

 
Ubrzo nakon toga, poletela su i jaja prema policajcima i zgradi Skupštine grade. 
Okupljeni su gađali policiju i zgradu i balonima sa farbom, toalet papirom...
 
 
Prema saznanjima 021.rs, ima i povređenih policajaca, koje je zbrinula Hitna pomoć.
 

Podsetimo, na današnjoj sednici Skupštine grada odlučuje se o gradonačelniku Novog Sada. Na ovu funkciju, nakon ostavke Milana Đurića, biće postavljen Žarko Mićin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Radio 021 (@radio_021)

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Predrag

    24.02.2025 12:11
    Predstava?!
    Nemoguce da su ovoliko glupi, svesni su da je ovo kontraproduktivno. Nisu slicajno do juce bili u koaliciji sa sendvicarima.
  • Go Trump!

    24.02.2025 11:59
    I za ta jaja cete morati da vratite lovu Trampu, do poslednjeg centa!
  • Boža

    24.02.2025 11:56
    Jesam za promene,
    Ali ovo je smejurija. Opozicija jad I beda kao I u ovih proteklih 15 god. Zašto nisu došli u 7h ako su nešto hteli. Sačekali da se formira kordon pa da kamermani zauzmu pozicije, samo su još šminkeri nedostajal,i I onda akcija. Kako vas nije sramota da se krijete iza omladine? Ljudi hoću promene a ne ovaj cirkus.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti