O najzapadnijoj zemlji Evrope govoriće Mirko Stefanović, profesor međunarodne politike na Pravnom fakultetu u Lisabonu. On će preneti svoja iskustva života u Portugalu.
Nekadašnji državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova i ambasador Srbije u Portugalu (2011–2015) govoriće o svom viđenju slikovite zemlje porta, mora i fada, smeštene na jugozapadu Pirinejskog poluostrva, između Španije i Atlantskog okeana.
Program u vrtu Galerije Matice srpske i Spomen-zbirke Pavla Beljanskog počinje u 21 sat.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar