Finale četvrte sezone serije "Stranger Things" u kojoj važnu ulogu ima i srpski glumac Nikola Đuričko, biće dostupno od 1. jula na Netfliksu.
Od ranije je poznato da se drugi deo ove sezone sastoji od dve epizode filmskog formata: jedna će trajati sat i 25 minuta, a druga čak dva sata i 19 minuta.
"To je ogromna, ogromna završnica. Neću da kažem da je sve u akciji, ali ima mnogo akcionih scena i mnogo velikih emotivnih trenutaka za likove", nagovestio je za "Entertainment Weekly" kreator serije Met Dafer, dodavši da u rukavu imaju još iznenađenja.
Novi trejler ne otkriva šta se dogodilo sa Jurijem, likom kog u seriji igra Nikola Đuričko, ali ni Džojs (Vinona Rajder) i Dmitrijem koji su u Rusiji, a nema novosti ni o Džonatanu, Vilu, Majku i Argajlu iz Kalifornije.
Ukoliko niste gledali dosadašnje epizode četvrte sezone, imajte u vidu da ostatak teksta sadrži "spojlere" i da bi mogao da vam pokvari doživljaj.
Sedma epizoda koja je okončala prvi deo sezone donela je neočekivana otkrića. Vekna, neprijatelj naših junaka, zapravo je Henri Kril, prvo dete sa specijalnim moćima koje je privuklo pažnju dr Martina Brenera, poznato i kao Jednica (One).
Jedanaestica (Eleven) je shvatila da se s njim već suočila u ranijem detinjstvu, ali da je blokirala sećanja kada je on massakrirao gotovo sve u laboratoriji u Hokinsu. Ona je tada otvorila portal u Naopaki svet i tamo ga zatvorila, a on je u međuvremenu mutirao u stvorenje koje smo upoznali kao Veknu.
Sudeći po tizeru, sada će se ponovo suočiti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Film Džoa Vrajta "Gordost i predrasude" napunio je 20 godina, a režiser ovog filmskog klasika otkriva kako ga je anarhistička pank sestra inspirisala za lik Elizabet Benet.
Posle samo dve nedelje prikazivanja u američkim bioskopima, film "A Minecraft Movie" već je rekorder u ovoj godini po ostvarenom prihodu od 80,6 miliona dolara, pokazuju procene studija Vorner Bros.
Holivud nastavlja sa novim verzijama klasika, a sledeći na redu je "Telohranitelj", film iz 1992. koji je stekao kultni status zahvaljujući Kevinu Kostneru i Vitni Hjuston.
Potvrđeno je da će Pol Meskal i Bari Kiogan biti deo glumačke postave koja će uteloviti članove Bitlsa u četiri nova filma o britanskom sastavu, javlja BBC.
Kineski animirani film "Ne Zha 2" postao je najuspešniji animirani film svih vremena uz ostvarenje zarade od preko dve milijarde dolara na svetskim bioskopskim blagajnama.
Novi Netfliksov film "The Electric State" s Mili Bobi Braun i Krisom Pratom u glavnim ulogama jedan je od najskupljih filmova ikada snimljenih, a kritičari su ga prozvali "monumentalnom katastrofom".
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar