Knjiga na 768 stranica obuhvata period pred ulazak u Belu kuću i prvi mandat. Knjiga govori o ključnim događajima i ljudima koji su ih oblikovali u tom periodu.
"U 'Obećanoj zemlji' sam pokušao da iskreno opišem moju predsedničku kampanju i vreme provedeno u Beloj kući", naveo je Obama.
Obama je već napisao dve knjige koje su dostigle milionske tiraže.
Prvi tiraž Obaminih memoara biće tri miliona, a knjiga će se prodavati po ceni od 45 dolara.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
mrx
Inače na spoljnu politiku predsednici nemaju mnogo uticaja, tako da uzalud pene naši trampoljupci, SAD će i sa Trampom na čelu nastaviti da lobiraju za nezavisnost KiM, možda još i agresivnije, što već možemo da vidimo sada. SAD i svet su u dubokoj krizi, svedoci smo sunovrata imperije i civilizacije kakvu poznajemo. Prvo će verovatno morati da bude mnogo lošije, pre nego što se stvari počnu popravljati.
vidi
хаос
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar