Pet stvari koje (ne) treba da uradite nakon veridbe
Verili ste se? Čestitamo! I šta sad? Pročitajte ovih pet saveta kako biste izbegli naveće greške.
1. DA – Obavestite članove porodice
Sigurno padate u iskušenje da preko društvenih mreža objavite da ste vereni. Međutim, vaši roditelji će sigurno biti neprijatno iznenađeni ako za to saznaju preko Fejsbuka. Još gora stvar je da to saznaju od komšije koji je to prvi video na vašem profilu.
2. NE – Nemojte odmah zvati sve ljude koje znate da prisustvuju ceremoniji venčanja
"Hoćeš li mi biti kuma?", pitanje je koje sa nestrpljenjem želite da postavite najboljoj prijateljici kada joj kažete da ste vereni. To je okej, ali sačekajte pre nego što sve ostale drugarice pozovete na venčanje. Možda vaš budući suprug želi da ceremoniji prisustvujete samo vas dvoje i kumovi. Konsultujte se prvo s njim.
3.NE – Ne žurite sa kupovinom venčanice
Ugledali ste svoju venčanicu iz snova i želite odmah da je kupite. Bolje je da ipak ne žurite, jer je kupovina venčanice posebna prilika koja se ne događa svaki dan. Dajte sebi vremena i isprobajte što više venčanica. Osim toga, želite da venčanica bude u skladu sa godišnijim dobom, kao i sa mestom na kojem se održava venčanje.
4.DA – Uradite manikir
Svi će hteti da vide vaš veliki, sjajni, verenički prsten na ruci. Nemojte dozvoliti da im pogled skrene na vaše zanoktice i nesređene nokte.
5. NE – Ne opterećujte se previše organizacijom venčanja.
Znamo. Van sebe ste od uzbuđenja zato što ćete se udati! Odmah pomišljate kako ima toliko toga da se uradi i organizuje. Ne brinite, imate sasvim dovoljno vremena za sve, ali ne možete vratiti dane kada ste hodali po oblacima i bili toliko uzbuđeni zbog veridbe. Uživajte u tome! Kada vas ljudi budu pitali o planovima za venčanje, recite im – pustite nas da uživamo u našoj veridbi.
Komentari 4
Stari grad
blea
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar