Vozio ga je brzinom od čak 118 km/h i ujedno bio pod dejstvom droge.
Uhapšeni vozač je kod sebe imao 155 grama hašiša i dva noža, a bio je pozitivan na šest različitih droga.
Patrola ga je zaustavila u petak oko ponoći: prošao je kroz crveno i prekoračio dozvoljenu brzinu za motorna vozila za preko 25 km/h.
Samo prošle godine u Španiji je zabeleženo 12 smrtnih slučajeva u nesrećama sa električnim trotinetima.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Saša
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar