Kako se navodi, to je 12 odsto više nego u istom periodu prošle godine, kada je bilo registrovano 52.318 obolelih.
Dodaje se da se registruje nizak intenzitet aktivnosti virusa gripa i lokalna geografska rasprostranjenost.
Prema pisanju portala Južne vesti, Zavod za javno zdravlje u Pirotu prijavio je epidemiju i uzorci su poslati Institutu "Batut" koji odlučuje o proglašenju epidemije. U poslednjoj januarskoj nedelji u Pirotu je registrovano 550 obolelih.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar