Autor: 021

Život
08.06.2016.
22:55
Anksioznost bi trebalo da dobije važnije mesto u istraživanjima mentalnog zdravlja jer je ona puno češća nego što se misli, pokazuje globalna analiza posvećena tom poremećaju.
  • R.R.

    08.06.2016 11:16
    Da li je anksioznost poremecaj
    Anksioznost za koju postoje nase reci kao nervoza, trema, strepnja, bojazan najcesce nije patoloska pojava. Tek kada anksioznost onesposobljava osobu u njenom funkcionisanju, oznacava se kao patoloska i onda se razmatra da li se radi o nekom od anksioznih poremecaja, koji cesto podrazumevaju i potrebu za lecenjem bilo psihoterapijom ili farmakoterapijom.
    Tako da se anksioznost ne leci, nego su anksiozni poremecaji domen terapeuta.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna