
Vladimir Štimac o Milenijum timu: Pretili mom bratu, bespravno žele da kopaju na mojoj zemlji
Košarkaš Vladimir Štimac oglasio se na društvenoj mreži X, uputivši kompaniji Milenijum tim poruku da "neće dozvoliti da bespravno kopa po njegovoj zemlji".

Foto: Pixabay
Štimac je na ovoj društvenoj mreži objavio da ova kompanija hoće da "bespravno kopa po sred njegovog imanja" i da stavi cevi za gasovod.
"Znate i sami kuda projekat prolazi, ja vam sigurno neću dozvoliti. Ako ste mislili da ću da prećutim i da se nekoga plašim, a toliko sam dao ovoj zemlji mislim da ste pogrešili", poručio je košarkaš.
On je istakao i da su iz ove kompanije pretili njegovom bratu.
"To što ste rekli mom bratu da ćete vi da dovedete privatno obezbeđenje i da mu onda bude bog u pomoći, e ja vam sad kazem ajde da vidim da mu fali dlaka sa glave", napisao je.
Štimac je ponovio da je "posle svega sto je uradio za ovu zemlju, dao sve što je mogao i pomagao na sve načine, ovo neće dozvoliti".
"Ovo neću dozvoliti pa da mi je poslednje u životu, pogotovo ne na ovakav način na koji to pokušava da se uradi", nastavio je.
Štimac je najavio da će u sledećoj objavi objasniti kako je sve teklo tokom dana.
Veliki pozdrav za Milenijum tim!
— Vladimir Stimac (@stimac15) August 19, 2023
To sto hocete bespravno da mi kopate po sred moje zemlje i stavljate cevi za gasovod a znate i sami kuda projekat prolazi, ja vam sigurno necu dozvoliti. Ako ste mislili da cu da precutim i da se nekoga plasim a toliko sam dao ovoj zemlji mislim…
"Sve sam dao za Srbiju, da li će ovako na ovaj način da mi se vrati to ćemo videti. Od nikoga ukrao, sve zaradio svojim krvavim radom i trudom. U sledećem tvitu ću objasniti kako se preti mom bratu i kako su pokušali da urade na neviđeno. Sve se dešava danas u toku dana", zaključio je košarkaš.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Info - Srbija
"Noć slavuja" od 25. aprila širom Srbije: Slušanje pesme ove ptice u prirodi, prijave obavezne
19.04.2025.•
0
Više jedinstvenih izleta organizuje se u okviru manifestacije "Noć slavuja", među kojima se nekoliko odvija i na više lokacija u Novom Sadu i širom Srbije
VIDEO: Američka reperka podelila snimak studenata ispred RTS-a koji plešu uz njenu muziku
19.04.2025.•
1
Američka reperka Azelija Benks, najpoznatija po hitu "212", podelila je na društvenoj mreži "X" snimak protesta studenata ispred Radio-televizije Srbije (RTS).
Lađare iz Srbije "skidaju" sa brodova u Nemačkoj: Sve zbog neusaglašenosti države sa standardima EU
19.04.2025.•
6
Srpski radnici na nemačkim vodnim putevima sve češće imaju administrativne probleme tokom svog angažovanja, a sve zbog neusaglašenosti Srbije sa evropskim propisima.
Izvučena i Loto plus sedmica i Džoker: Dobitnicima 1,7 miliona i 220.000 evra
19.04.2025.•
3
U 30. kolu igre na sreću Loto izvučeni su Loto plus sedmica i Džoker.
Albijanić: Vlast najavljuje dalju represiju nad građanima, ali je pala još 15. marta u Beogradu
19.04.2025.•
8
Poslanik Miloljub Albijanić, koji je do pre neki dan bio deo vladajuće koalicije, izjavio je da vlast najavljuje dalju represiju prema studentima i profesorima.
DNEVNI KVIZ: 10 pitanja - ko zna, zna
19.04.2025.•
6
Kao i svakog dana, 021.rs dnevni kviz znanja je pred vama.
Disciplinovanje "neposlušnih" medicinara zbog podrške studentima: Da li je i kako počelo?
19.04.2025.•
11
Pritisci države pojačavaju se iz dana u dan, pa su tako suspenzije i pretnje istima krenule i među medicinarima koji su digli glas protiv brojnih nepravilnosti u njihovoj struci.
Sud odbio da se optuženima za sukob u Banjskoj sudi u odsustvu: Njih 40 optuženo za terorizam
19.04.2025.•
3
Osnovni sud u Prištini odbio je zahtev Specijalnog tužilaštva da se grupi od 40 optuženih za oružani sukob u Banjskoj sudi u odsustvu, navodeći da će im biti suđeno nakon hapšenja.
Peti dan blokade RTS-a: Studenti ne posustaju, uprava javnog servisa podnela krivičnu prijavu
19.04.2025.•
11
Blokada Radio televizije Srbije (RTS) ušla je u peti dan, a studenti i građani blokiraju ulaz u prostorije RTS-a u Takovskoj i na Košutnjaku.
Todorović: Narednih dana toplo, ali nismo završili sa hladnim vremenom
18.04.2025.•
1
Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je da nas u naredna četiri do pet dana očekuje suvo i natprosečno toplo vreme za ovo doba godine sa letnjim temperaturama koje prelaze 25 stepeni.
DNEVNI KVIZ: 10 pitanja - ovo ćete lako
18.04.2025.•
4
Razonoda za one koji imaju slobodan dan, a odmor za one koji ipak rade.
BiVits Activa i Fondacija Nataše Kovačević "Da sva deca skaču" – zajedno menjaju dečje živote
18.04.2025.•
0
U duhu sportskog duha i društvene odgovornosti, BiVits je svečano obeležio svoj četvrti rođendan, simbolično zaokruživši jedan olimpijski ciklus.
Otkud slovo "љ" u ruskom izveštaju o zvučnom topu i druge nelogičnosti
18.04.2025.•
29
Bezbednosno informativna agencija (BIA) je na svom sajtu objavila izveštaj ruske Federalne službe bezbednosti (FSB) o upotrebi takozvanog zvučnog topa u Srbiji.
Četiri udesa na auto-putu kod Malog Požarevca
18.04.2025.•
0
Na auto-putu kod Malog Požarevca danas oko 13 časova dogodile su se četiri saobraćajne nezgode.
Uhapšen mladić iz okoline Lučana zbog pokušaja ubistva dede
18.04.2025.•
0
Čačanska policija saopštila je da je uhapsila mladića iz okoline Lučana, zbog sumnje da je pokušao da ubije svog dedu.
Čačak obezbeđuje besplatne udžbenike za učenike od prvog do četvrtog razreda
18.04.2025.•
0
Gradonačelnik Čačka Milun Todorović saopštio je danas da će Grad obezbediti besplatne udžbenike za sve učenike čačanskih osnovnih škola od prvog do četvrtog razreda.
O pretnji državnim univerzitetima: Ništa im nije važno sem ostanka na vlasti
18.04.2025.•
17
Tokom svog obraćanja predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izneo svoju najnoviju ideju – predložiće vladi, u vidu zakonodavne inicijative, da drugačije raspodeli pare fakultetima.
Kardinal Nemet: Dolazak pape u Srbiju bio bi od opšteg značaja
18.04.2025.•
21
Beogradski nadbiskup Ladislav Nemet kaže da bi dolazak pape u Srbiju bio od opšteg značaja za celu državu i društvo, ali da ne veruje da će do toga doći u ovom trenutku iz zdravstvenih razloga.
RTS podneo krivičnu prijavu zbog blokade
18.04.2025.•
6
RTS je podneo krivičnu prijavu Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu protiv NN lica zbog blokade objekata RTS-a u Takovskoj i Aberdarevoj ulici i na Košutnjaku.
Evropski mediji o srpskim studentima u Strazburu: Da li će ih EU uzeti za ozbiljno?
18.04.2025.•
8
Francuski i mediji drugih zemalja EU su s pažnjom dočekali studente iz Srbije koji su biciklima prešli 1.400 kilometara i u Strazburu uručili evropskim institucijama apel za pravdu u svojoj zemlji.
Dve devojke krale telefone, kod njih pronađene i tablete bez recepta
18.04.2025.•
2
Policija u Beogradu uhapsila je S. M. (19) i A. S. (19) zbog sumnje da su u četvrtak uveče u Ustaničkoj ulici prišle jednoj osobi i iz torbe ukrale mobilni telefon.
Komentari 16
Ana
xqt
RIZBO
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar