
Ljubavna čarolija krčka se u Fish House-u: Specijalna ponuda za Dan(e) zaljubljenih
Nešto specijalno krčka se u kuhinji autentičnog restorana morske ribe Fish house Deep Blue za Dan(e) zaljubljenih, kao i neke nove akcije.

Foto: Pixabay
Kao što je već poznato, ovaj restoran u Mite Ružića 3, u samom centru Novog Sada, otvorila je Dubrovčanka Vese Barišić sa željom da Novosađane upozna sa ukusom morske ribe iz njene kuhinje.
Koncept ovog restorana je jednostavan - svako jelo osmišljeno na poseban način, da probudi sva čula u neočekivanim kombinacijama, a gde god jeli njihova jela jedno je bitno - to je doživljaj vredan pamćenja. Fish house Deep Blue je mesto za ljude koji vole da uživaju u životu na poseban način.
Upravo to biće omogućeno i posebnom akcijom za Dan zaljubljenih (i nekoliko dana posle) - posebni meni za posebne prilike.
Osim toga, u Fish house Deep Blue osmišljen je poseban koncept "Fish to go", odnosno brza i zdrava morska hrana za poneti.
Ljubavna čarolija u Fish House-u: Meni za dvoje
U Fish house Deep Blue su se ove nedelje zaljubljenih odlučili na svoju poznatu akciju - ceo obrok sa predjelom, glavnim jelom i desertom za dve osobe za 6.000 dinara, a u cenu je uključena i po jedna čaša vina.
Pažljivo smišljen svaki detalj večere ili ručka u ovom autentičnom restoranu i u posebnoj atmosferi upotpuniće dan koji je sam po sebi poseban - jer se slavi ljubav.
"Ovo nije klasična večera ili ručak - ovo je kulinarski afrodizijak. Romantika u svakom detalju Fish house ne nudi samo hranu, mi nudimo iskustvo. Naši gosti će uživati u pažljivo uređenom enterijeru, nežnom osvetljenju, laganoj muzici i atmosferi koja podstiče intimnost", poručuju iz ovog restorana.
Vlasnica Vese Barišić je i za ovu priliku osmislila posebni meni, prigodan prilici. Sastoji se od predjela, glavnog jela, deserta, čaše vina po izboru gosta.
Za predjelo se služe bruskete sa pikantnim kozicama.
"Hrskava baza, domaća salsa od paradajza, sočne kozice i pikantni umak koji budi strast u svakom zalogaju glavne su karakteristike ovog jela", navodi Barišić.
Kao glavno jelo, naravno, tu je pijani zaljubljeni brancin, dok je za desert odabran kolač "Egzotični poljubac".
"Glavno jelo je nežni file brancina u aromatičnom sosu od belog vina, šafrana i pavlake, uz savršeno ukombinovane špargle i šargarepu – kreirano za dvoje koji se vole. Za sladak i zavodljiv kraj večeri tu je i 'Egzotični poljubac' - mus od kokosa, plazma keks i bogati umak od jagoda", poručuju u Deep Blue.
Rezervacija za ovo uživanje i akciju koja traje od četvrtka, 13. do nedelje, 16. februara, obavezna je zbog ograničenog prostora. Požurite i obezbedite svoju rezervaciju na broj telefona 069/111-54-40.
"Nema boljeg načina da proslavite ljubav nego kroz vrhunske ukuse - a Fish House zna kako se to radi", poručuju iz ovog restorana.
Nešto novo u Deep Blue - "Fish to Go"
Fish house Deep Blue, pored toga što je uneo poseban čar morske hrane u ravnicu Vojvodine i Novog Sada, osmislio je i novi koncept morske hrane za poneti.
"Ne morate sedeti u restoranu da biste uživali u savršenim morskim specijalitetima. Fish House Deep Blue donosi poseban koncept koji spaja kvalitet, brzinu i zdrav način ishrane – jer više ne morate birati između praktičnog i nutritivnog", navode u ovom restoranu.
Obrok možete poručiti i preko telefona petnaestak minuta ranije i pokupiti ili jednostavno na licu mesta poručiti.
U tu svrhu, osmišljen je i poseban "Fish to Go" meni, savršen za užurbane dane i predah u hodu.
Tako će gosti imati priliku da u okviru ovog menija jedu hrskave i sočne pohovane dagnje; sitne i preukusne pržene girice, britanski klasik sa Deep Blue twist-om Fish & Chips, kao i sočnu skušu na štapiću, jedinstvenu u Novom Sadu.
Uz svaki obrok dolazi i pomfrit i izbor između dva sosa: Garlic majoneza (kremasti spoj belog luka i začina) i Chili sosa (pikantne poslastice za one koji vole vatrene ukuse).

Foto: Fish house Deep Blue
Svi studenti u Fish house Deep Blue, uz pokazan indeks, imaju popust na celokupan meni restorana.
"Zato što razumemo studentski život – i znamo da se mozak najbolje hrani dobrim proteinima", navode oni.
Zbog malog prostora, rezervacije se preporučuju na broj telefona 069/111-54-40. Fish house Deep Blue radi svakog dana, osim utorkom, od 9 do 23 časa.
Barišić ističe da postoji i posna verzija onih jela koja u sebi imaju pavlaku ili sir, koje se zameni sa dodacima na biljnoj bazi.
Jela sa redovnog jelovnika mogu se poručiti i onlajn, putem sajta fishhouse.rs , a na prvu porudžbinu ide popust od 15 odsto. Ovim načinom, omogućeno je da građani po redovnim cenama poput onih u samom restoranu mogu da naruče hranu, dok se dostava dodatno plaća.
"Vidimo se na moru - u srcu Novog Sada", poručuju u Fish house Deep Blue.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
FOTO, VIDEO Počeo studentski protest protiv korupcije: Sećanje na sedam žrtava u padu helikoptera
13.03.2025.•
0
Novosadski studenti u blokadi i građani okupili su se u 17 časova kod kampusa, ispred Prirodno-matematičkog fakulteta i krenuli u protestnu šetnju.
Savet roditelja Jovine gimnazije: Direktor se uključio u promociju društveno-političkog igrokaza
13.03.2025.•
5
Savet roditelja Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" u Novom Sadu osuđuje i javno se ograđuje od postupaka direktora ove šole, Radivoja Stojkovića.
Dr Tubić: Devojka povređena u padu nadstrešnice više nije u jedinici intenzivne nege
13.03.2025.•
9
Upravnica Klinike za anestesiju i intenzivnu terapiju KCV-a Teodora Tubić rekla je da je devojka koja je teško povređena u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici sada van jedinice intenzivne nege.
Sutra oblačno i toplo, povremeno pljuskovi
13.03.2025.•
0
U Novom Sadu će u petak ujutru biti suvo sa sunčanim intervalima. Tokom dana promenljivo i toplo, povremeno sa pljuskovima.
Mićin o Sileru ispred N1: Srbija je slobodna zemlja, građani mogu na miran način da protestuju
13.03.2025.•
45
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin za 021.rs kaže da Ivan Siler na protest ispred televizije N1 nije otišao kao njegov pomoćnik.
FOTO: Pomoćnik gradonačelnika Novog Sada i pokrajinski sekretar blokirali N1
13.03.2025.•
62
Među nepoznatim ljudima koji su se okupili ispred sedišta televizije N1 je i pomoćnik gradonačelnika Novog Sada, Ivan Siler. Tu je i pokrajinski sekretar za socijalnu politiku Predrag Vuletić.
Danas protest povodom 10 godina od pada helikoptera: "Korupcija ubija, mi ne zaboravljamo"
13.03.2025.•
22
Novosadski studenti u blokadama svojih fakulteta organizuju protest danas, 13. marta, pod nazivom "Korupcija ubija".
UŽIVO: Novosadski studenti krenuli peške u Beograd
13.03.2025.•
48
Novosadski studenti koji blokiraju fakultete krenuli su jutros peške u Beograd, gde se 15. marta održava veliki protest.
FOTO, VIDEO: I biciklisti krenuli iz Novog Sada za Beograd
13.03.2025.•
5
I biciklisti su jutros krenuli iz Novog Sada za Beograd, gde se 15. marta održava veliki protest.
Komisija: Firma koja je potpisala da je stanica bezbedna, radi i na nuklearnom programu u Srbiji
13.03.2025.•
15
Kompanija Ežis koja je bila zadužena za nadzor radova na Železničkoj stanici potpisala je dan pred otvaranje stanice da je bezbedna, potvrdili su članovi nezavisne Anketne komisije.
U Betaniji rođeno 10 beba
13.03.2025.•
0
Prethodnog dana u novosadskom porodilištu bilo je 10 porođaja.
I danas toplo
13.03.2025.•
0
U Novom Sadu će u četvrtak tokom dana biti promenljivo oblačno sa sunčanim periodima i toplo za ovaj period godine.
Novosadski studenti: Nikad nismo pozivali na nasilje, nasilje je blisko vlasti
12.03.2025.•
3
Novosadski studenti u blokadi objavili su saopštenje povodom velikog protesta u Beogradu, 15. marta.
Deceniju od pada helikoptera novosadski studenti poručuju: Pravda za sve žrtve korupcije
12.03.2025.•
8
Novosadski studenti u blokadi izdali su saopštenje povodom decenije nepravde, odnosno godišnjice pada helikoptera.
Zanimljiv četvrtak pred Novosađanima: Prolećno vreme i različiti događaji
12.03.2025.•
0
Ovog četvrtka vas u Novom Sadu očekuje dosta zanimljivih događaja, od ispraćaja pešaka i biciklista koji kreću u Beograd, protesta i raznih kulturnih događaja.
FOTO, VIDEO: Dve grupe roditelja održale skupove ispred OŠ "Ivo Lola Ribar", školu čuvao kordon
12.03.2025.•
78
Nakon skupa ispred OŠ "Miloš Crnjanski" u ponedeljak, 10. marta, dve grupe novosadskih roditelja danas su održale skupove ispred OŠ "Ivo Lola Ribar".
Student iz Subotice koji pešači do Beograda: "Samo ćemo da guramo i da pumpamo napred svi zajedno"
12.03.2025.•
8
Studenti širom Srbije krenuli su peške na veliki protest u Beograd, koji će se održati u subotu, 15. marta. Prvi su u marš ka Beogradu krenuli studenti iz Subotice.
Vreme: Inženjerka tvrdila da je Železnička stanica bezbedna - dan pre drugog otvaranja
12.03.2025.•
13
Dan pre nego što su Maja Gojković i politička svita otvorili Železničku stanicu u Novom Sadu, inženjerka Ežisa potpisala je dokument da su se stekli uslovi za otvaranje problematičnog dela stanice.
Na Medicinskom fakultetu u Novom Sadu prikupljeni potpisi za štrajk: Zajedno do promene
12.03.2025.•
4
Na Medicinskom fakultetu u Novom Sadu prikupljena je zakonom predviđena većina potpisa nastavnog i nenastavnog osoblja za stupanje u štrajk.
Dina Vučinić veliča nasilje na Instagram nalogu: "A kad dođe ćale"
12.03.2025.•
38
Predsednica Skupštine Novog Sada na svom Instagram nalogu podelila je snimak nasilja kod Pionirskog parka uz "duhovitu" opasku.
Roditelji prikupili novac za nastavnike u obustavi u jednoj novosadskoj školi: Solidarnost puni srce
12.03.2025.•
14
Samoorganizovani roditelji, ali i pojedini građani, prikupili su 590.000 dinara za zaposlene u obustavi u Osnovnoj školi "Svetozar Marković Toza" u Novom Sadu.